دکتر شهاب شامحمدی در حیطه متخصص جراحی استخوان و مفاصل ( ارتوپدی ) و در شهر تهران به آدرس بلوار میرداماد- خیابان شمس تبریزی شمالی - خیابان نیک رای -ساختمان ماریا- پلاک 2-واحد8 مشغول به طبابت میباشند. میتوانید از همین سایت نوبت ویزیت دکتر شهاب شامحمدی را به آسانی دریافت کنید.
دکتر شهاب شامحمدی

دکتر شهاب شامحمدی

متخصص جراحی استخوان و مفاصل ( ارتوپدی )

نوبت دهی
متخصص شماره نظام: ۶۶۲۰۹
۱۲۸ نفر
کلینیک تخصصی ارتوپد
تهرانبلوار میرداماد- خیابان شمس تبریزی شمالی - خیابان نیک رای -ساختمان ماریا- پلاک 2-واحد8

درباره کلینیک :

کلینیک تخصصی فوق تخصصی ارتوپدی ما با تکیه بر تخصص پزشکان و داشتن سابقه درخشان در زمینه ارتوپدی ، جدید ترین علوم پزشکی و با ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی ارتوپدی گامی بزرگ در درمان بیماری های ارتوپدی و ارئه درمان های نوین برداشته است . این کلینیک محبوبیت خود را مدیون اعتماد و رضایت مردم است و اکنون جز بهترین مراکز درمانی درد و بیماری های مختلف می باشد .

ویزیت های تخصصی و فوق تخصصی ارتوپدی :

این بخش در زمینه های درد ، ستون فقرات،نرولوژی،طب سنتی،طب اسلامی،تغذیه و سلامت ،تهیه انواع پروتزها و ارتوزها،کفش و کفی،زانو،شانه و دست ویزیت های تخصصی و فوق تخصصی را به مراجعین ارائه می دهد.

انجام تست های تشخیصی درمانی:

تشخیص درست، مهم ترین فاکتور در درمان مشکل بیمارمی باشد. کلینیک تخصصی فوق تخصصی ارتوپدی ما با انجام تست های تشخیصی درمانی گامی بلد در تشخیص درست مشکلات بیماران برداشته است.

انجام درمان های تخصصی و فوق تخصصی

پس از تشخیص نوع بیماری شما، کلینیک دکتر ما با دارا بودن پزشکی حاذق در زمینه ی ازتوپدی ،درمان های تخصصی و فوق تخصصی را در زمینه ی ارتوپدی به مراجعین ارائه می دهد.آدرس کلینیک : تهران ، بلوار میرداماد خ شمس تبریزی شمالی

خ نیک رای پلاک 2-واحد 8

تلفن تماس : 02122898305

تلفن تماس : 02122898306

  021-2289****

  این بخش و پرداخت آن ویژه پزشکان جهت تمدید صفحه پزشک می باشد و هیچ ارتباطی با دریافت نوبت ندارد.

  از رفتن به بخش تمدید صفحه مطمئن هستید ؟

  کلینیک تخصصی ارتوپد

  بلوار میرداماد- خیابان شمس تبریزی شمالی - خیابان نیک رای -ساختمان ماریا- پلاک 2-واحد8

  021-2289****