ورود پزشکان + معرفی مطب جدید پرسش و پاسخ پزشکی
نظرات مخاطبین
مشکلی نداشتم خیلی خوب بودند۱۳۹۷/۰۳/۲۳
سلام. بسیار عالی بود. جهت مشاوره جراحی چاقی به ایشان مراجعه کردم. وقت گذاری ایشان مثال زدنی است.۱۳۹۷/۰۴/۱۹
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۷/۲۴
رژیم پیشنهادی ایشون عالیه من در عرض یه هفته 4 کیلو کم کردم بدون اینکه گرسنگی بکشم یا ضعف داشته باشم.۱۳۹۷/۰۳/۰۶
بسیار متخصص با دانشی هستند۱۳۹۷/۰۲/۱۳
بنده بیمار پیوند کبد هستم و با رژیم خوب غذایی و راهنمایی های بسیار مفید آقای دکتر تا الان هم وزن کم کردم اون هم بسیار عالی و هم مشکلی پیدا نکردم۱۳۹۷/۰۸/۱۴
عالی بودن۱۳۹۷/۰۵/۳۱
بسیار عالی است. کار ایشان بسیار علمی است.۱۳۹۷/۰۱/۲۴
عالی است۱۳۹۷/۰۴/۱۰
من تازه رفتم پیششون خیلی با حوصله هستن همه چیو مختصرومفید توضیح میدن۱۳۹۷/۰۷/۱۱
من برای لاغری رفتم پیش دکتر. خیلیییی عالیه کارشون و برخوردشون.۱۳۹۷/۰۵/۱۱
آدرس و شماره تماس مطب : اصفهان
خیابان شیخ صدوق شمالی - پل شیخ صدوق - مجتمع پل - طبقه پنجم
۰۳۱-۳۶۶۳****
۰۳۱-۳۶۶۳****
۰۳۱-۳۶۶۲****

افتخارات:
1.مدیر نمونه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سال1378
2.مدیر نمونه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سال 1380
3. مدیر نمونه ملی جمهوری اسلامی ایران سال 1385
4. پزشک نمونه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سال 1394
5. پزشک نمونه سازمان بیمه نیروهای مسلح سال 1395
ساعات کار مطب:
شنبه تا چهارشنبه 4 الی 8 شب
سایت کلینیک: (www.dretminani.com )
خدمات ارائه شده در مطب شامل:
1. لاغری موضعی و کاهش سایز اندامها و شکم با دستگاه لیزر ورژو (VERJU) یا لیزر سبز ساخت آمریکا بدون جراحی، درد و هر گونه سوختگی. این دستگاه اولین دستگاه لیزر است که موفق به اخذ تاییدیه اداره دارو و غذای آمریکا (FDA) که معتبر ترین سیستم تایید دستگاههای پزشکی دنیا میباشد شده است و هیچگونه عارضه ای ندارد.
2. لاغری موضعی با دستگاه cool Tech تنها در یک جلسه .این دستگاه از آخرین و جدیدترین دستگاه های کاهش سایز و چربی بدن بوده که تا کنون بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان از آن استفاده کرده و رضایتمندی 95 درصدی داشته است. مزیت آن برگشت ناپذیری سلولهای چربی از بین رفته میباشد و تنها در یک جلسه انجام میگردد.
3. لاغری موضعی و لیفت با دستگاه Power Shape 2.این دستگاه باروشی غیر تهاجمی با حل نمودن چربی های ذخیره شده در سلول های چربی موجب افزایش نفوذ غشای سلولی شده و با انتقال چربی های حل شده به بافت بینابینی، سبب می شود تا امواج رادیو فرکانسی موجب افزایش جریان خون در بافت های بینابینی شده و چربی های آزاد شده را منتقل کند. این دستگاه با افزایش میزان کلاژن سازی، سبب درمان سلولیت و جوان سازی پوست میگردد
4 .تنظیم رژیم غذایی افراد چاق و یا لاغر
5. تنظیم رژیم غذایی بیماران قلبی عروقی
6. تنظیم رژیم غذایی بیماران گوارشی شامل زخم معده ، کبد چرب ، IBS , IBD.
7. تنظیم رژیم غذایی بیماران سرطانی قبل از درمان ، حین درمان و پس از درمان (شیمی درمانی و رادیوتراپی).
8. تنظیم رژیم غذایی بیماران دیابتی.
9.تنظیم رژیم غذایی بیماران کلیوی ( بیماریهای حاد و مزمن کلیوی) و بیماران دیالیزی.
10.تنظیم رزیم غذایی خانم های باردار و پیشگیری از دیابت بارداری.
11. تنظیم رژیم غذایی کودکان و نوجوانان دارای کاهش وزن و اضافه وزن.
12. اندازه گیری آب بدن، چربی بدن و پروتئین بدن با دستگاههای استاندارد . (INBODY BIA) به صورت کل بدن و اندازه گیری در هر عضو به صورت مجزا ( دستهای راست و چپ و پاهای چپ و راست و دور شکم).


دکتر رضا اطمینانیپزشک و متخصص تغذیه و رژیم درمانیhttps://nobat.ir/3611/https://nobat.ir/3611/ 52999https://nobat.ir/office/profile_photo/105770/style-drListhttps://nobat.ir/office/profile_photo/105770/style-drListافتخارات: 1.مدیر نمونه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سال1378 2.مدیر نمونه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سال 1380 3. مدیر نمونه ملی جمهوری اسلامی ایران سال 1385 4. پزشک نمونه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سال 1394 5. پزشک نمونه سازمان بیمه نیروهای مسلح سال 1395 ساعات کار مطب: شنبه تا چهارشنبه 4 الی 8 شب سایت کلینیک: (www.dretminani.com ) خدمات ارائه شده در مطب شامل: 1. لاغری موضعی و کاهش سایز اندامها و شکم با دستگاه لیزر ورژو (VERJU) یا لیزر سبز ساخت آمریکا بدون جراحی، درد و هر گونه سوختگی. این دستگاه اولین دستگاه لیزر است که موفق به اخذ تاییدیه اداره دارو و غذای آمریکا (FDA) که معتبر ترین سیستم تایید دستگاههای پزشکی دنیا میباشد شده است و هیچگونه عارضه ای ندارد. 2. لاغری موضعی با دستگاه cool Tech تنها در یک جلسه .این دستگاه از آخرین و جدیدترین دستگاه های کاهش سایز و چربی بدن بوده که تا کنون بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان از آن استفاده کرده و رضایتمندی 95 درصدی داشته است. مزیت آن برگشت ناپذیری سلولهای چربی از بین رفته میباشد و تنها در یک جلسه انجام میگردد. 3. لاغری موضعی و لیفت با دستگاه Power Shape 2.این دستگاه باروشی غیر تهاجمی با حل نمودن چربی های ذخیره شده در سلول های چربی موجب افزایش نفوذ غشای سلولی شده و با انتقال چربی های حل شده به بافت بینابینی، سبب می شود تا امواج رادیو فرکانسی موجب افزایش جریان خون در بافت های بینابینی شده و چربی های آزاد شده را منتقل کند. این دستگاه با افزایش میزان کلاژن سازی، سبب درمان سلولیت و جوان سازی پوست میگردد 4 .تنظیم رژیم غذایی افراد چاق و یا لاغر 5. تنظیم رژیم غذایی بیماران قلبی عروقی 6. تنظیم رژیم غذایی بیماران گوارشی شامل زخم معده ، کبد چرب ، IBS , IBD. 7. تنظیم رژیم غذایی بیماران سرطانی قبل از درمان ، حین درمان و پس از درمان (شیمی درمانی و رادیوتراپی). 8. تنظیم رژیم غذایی بیماران دیابتی. 9.تنظیم رژیم غذایی بیماران کلیوی ( بیماریهای حاد و مزمن کلیوی) و بیماران دیالیزی. 10.تنظیم رزیم غذایی خانم های باردار و پیشگیری از دیابت بارداری. 11. تنظیم رژیم غذایی کودکان و نوجوانان دارای کاهش وزن و اضافه وزن. 12. اندازه گیری آب بدن، چربی بدن و پروتئین بدن با دستگاههای استاندارد . (INBODY BIA) به صورت کل بدن و اندازه گیری در هر عضو به صورت مجزا ( دستهای راست و چپ و پاهای چپ و راست و دور شکم).
اصفهانخیابان شیخ صدوق شمالی - پل شیخ صدوق - مجتمع پل - طبقه پنجم