دکتر مژگان آزادخواه  

جراح - دندانپزشک
  • دکترا شماره نظام : ۵۷۶۸۸
دریافت نوبت اینترنتی
اولین نوبت آزاد یکشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ ( امروز )
۱۰۰ نظر
ایمپلنت داشتم ۱۳۹۷/۰۷/۲۸

تا حالا مشکلی نداشتیم کارشان بسیارعالی است ۱۳۹۷/۰۶/۳۱

بسیار دکتر متبحری هستن ۱۳۹۹/۰۱/۲۲

مشکل کشیدن دندان عقل داشتم که بسیار خوب عمل کردند ۱۳۹۹/۱۰/۰۹

فوق العاده ۱۳۹۸/۰۷/۱۴

بسیار دکتر حاذق و خوش برخوردی هستن و الان حدود پنج ساله که پیش ایشون میرم و راضیم ۱۳۹۹/۱۲/۰۶

علاوه بر اینکه ماهر و با اخلاق هستن بسیار از نظر اقتصادی مراعات بیماراشون رو میکنن. ۱۳۹۹/۰۴/۱۱

بسیار حرفه ای و خوش برخورد من که خیلی راضی هستم ۱۳۹۹/۰۲/۲۹

پر کردن دندان ۱۳۹۸/۰۹/۱۴

بسیار مهربان،بادانش و دلسوز و صادق و راستگو هستند.شیفته شخصیت و منش ایشون هستم ۱۳۹۹/۱۱/۲۸

عااااللییییی ۱۳۹۹/۱۲/۱۰

بسیار خوش اخلاق وحاذق هستند ۱۳۹۸/۰۷/۲۹

عصب کشی ،عالی بودنن بیست سال پیش دندانم پر کردن ۱۳۹۷/۱۱/۱۲

ارتودنسی ۱۳۹۹/۱۱/۱۵

بسیار حاذق و ۱۳۹۷/۰۳/۰۸

لیست کامل نظرات
اطلاعات تکمیلی دکتر مژگان آزادخواه
دکتر مژگان آزادخواه جراح دندانپزشک ، فارغ التحصیل سال ١٣٧٥ از دانشگاه دندانپزشکی مشهد و شماره نظام پزشکی ٥٧٦٨٨ دارای ٢٣ سال سابقه کار در حیطه دندانپزشکی با تجربه بالا و یکی از بهترین دندانپزشکان ترمیمی و زیبایی واقع در خیابان ونک ، ملاصدرا ی تهران است که دارای فلوشیپ ترمیمی زیبایی Esthetic cosmetic در سال های ٢٠٠٨ و ٢٠١٣ می باشد که دوره ی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی را در حضور پروفسور دکتر برقی و آقای دکتر یزدانی در سال ٢٠١٣ گذرانیده است . معالجه ریشه (RCT) توسط ایشان با استفاده از دستگاه اندو روتاری و RVG با دقت بسیار بالا و اندازه گیری دقیق طول کانال در یک جلسه و بدون درد انجام می شود . دکتر مژگان آزادخواه دارای فلوشیپ و گواهینامه معتبر ایمپلنت از آلمان در سال های ٢٠٠٤ و ٢٠١٥ می باشد همچنین در سال های ٢٠١٣ و ٢٠١٦ از کشور های سوئیس و فرانسه فلوشیپ ایمپلنت دریافت نموده است . ایشان در طی سال های ٢٠٠٩ ، ٢٠١١ و ٢٠١٢ توسط پروفسوردکتر Lee از کشور کره ی جنوبی گواهینامه معتبر ایمپلنت را دریافت نموده است.
کلیه کارهای ایمپلنت همراه با ضمانت نامه کتبی و با استفاده از جدیدترین متدها و سیستم های روز دنیا توسط ایشان ارائه می گردد . دکتر آزادخواه مدرک دندانپزشکی دیجیتال (Digital dentistry ) را از دانشگاه تهران در سال ٢٠١٩ و زیر نظر آقای دکتر علیرضا رضایی و آقای دکتر رکن دریافت نموده است که دندانپزشکی دیجیتال تحولی نو در علم نوین دندانپزشکی محسوب می گردد . دکتر مژگان آزادخواه جز یکی از برترین دندانپزشکان موجود در زمینه دیجیتال است که با اسکن فک بیمار و آنالیز توسط نرم افزار بهترین مکان جهت قرار دادن ایمپلنت را بررسی نموده و ایمپلنت را در دقیق ترین جای ممکن جایگذاری می کند ، همچنین با طراحی دقیق توسط نرم افزار در کمترین زمان روکش هایی با بالا ترین کیفیت و دقت برای بیماران فراهم می نماید . دکتر مژگان آزادخواه دوره ی جامع لیزر را زیر نظر پروفسور دکتر بهزاد هوشمند و پروفسور Anoop Maini و پروفسور Wolfgang Riechter در سال ٢٠١٤ با گواهی معتبر از انگلستان دریافت نموده است.
کلیه جراحی های لثه بدون درد و خونریزی و با کمک لیزر توسط ایشان انجام می گیرد ، روش های بکار گرفته توسط ایشان باعث تسریع در بهبود زخم های مخاط دهان و تسریع در بهبود آفت و تبخال می گردد . تسریع برداشت تغییر رنگ لثه های تیره ی مایل به قهوه ای و همچنین تسریع در سفید کردن دندان ها نیز از دیگر مزیت های روش های بکار گرفته شده توسط لیزر می باشد .
کلیه اعمال مربوط به دندانپزشکی در فضایی کاملا بهداشتی و استریل با نظارت بسیار دقیق صورت می گیرد و تمامی مواد مورد استفاده در مطب دارای بالاترین کیفیت بوده و از برند های بسیار معروف و معتبر استفاده می گردد . ویزیت و مشاوره در این مرکز رایگان است و تمام سعی این مرکز بر این است که محیطی آرام و دلنشین را برای بیماران فراهم نماید .
مشاهده بیشتر ...
دکتر مژگان آزادخواه دندانپزشک
تهران

ونک، ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله، پلاک 200، مجتمع پزشکان صدرا، طبقه دوم، واحد 5
مسیریابی
  • ۰۲۱-۸۸۶۱****
  • ۰۲۱-۸۸۶۰****
شنبه الی چهارشنبه ساعت 11 صبح الی 20
پنجشنبه 9:30 صبح الی 16 بعد ازظهر
روش مسیریابی خود را انتخاب نمایید

ونک، ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله، پلاک 200، مجتمع پزشکان صدرا، طبقه دوم، واحد 5

waze
google map
دکتر مژگان آزادخواهدکترا دندان پزشکی/doctor/دکتر-مژگان-آزادخواه-تهران/dr-drmojganazadkhah//doctor/دکتر-مژگان-آزادخواه-تهران/dr-drmojganazadkhah/ 57688https://cdn.nobat.ir/doctor/profile_photo/221406/style-drListstyle-normalVCart https://cdn.nobat.ir/doctor/profile_photo/221406/style-drListstyle-normalVCart آدرس و تلفن دکتر مژگان آزادخواه - تهران ونک، ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله، پلاک 200، …
تهرانونک، ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله، پلاک 200، مجتمع پزشکان صدرا، طبقه دوم، واحد 5