دکتر بهناز محبتیان در حیطه متخصص زنان ، زایمان و نازایی و در شهر تهران به آدرس بلوار فردوس غرب (ناصر حجازی)،نبش چهارراه شقایق،جنب بانک پارسیان،ساختمان پرشیا،طبقه اول،واحد 13 مشغول به طبابت میباشند. میتوانید از همین سایت نوبت ویزیت دکتر بهناز محبتیان را به آسانی دریافت کنید.
دکتر بهناز محبتیان

دکتر بهناز محبتیان

متخصص زنان ، زایمان و نازایی

نوبت دهی
متخصص شماره نظام: ۱۰۱۳۴۰
۱۹۱ نفر
یکشنبه۰۳ تیر
پس فردا
یکشنبه۱۰ تیر
۹ روز دیگر
چهارشنبه۱۳ تیر
اطلاعات تکمیلی

دکتر بهناز محبتیان در رشته علوم تجربی در سال 1376 از دبیرستان فرزانگان تبریز (تیز هوشان) فارغ التحصیل شدند و در سال 1383 موفق به کسب درجه دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی تهران گردیدند، ایشان به مدت 2 سال طرح پزشک عمومی را در مراکز تحقیقات گوارش بیمارستان طالقانی و شریعتی تهران گذراندند.دکتر بهناز محبتیان 4 سال دوره تخصص زنان، زایمان و نازایی را در دانشگاه علوم پزشکی ایران و بیمارستان های حضرت رسول اکرم و شهید اکبر آبادی تهران طی نمودند. دکتر محبتیان دارای بیش از 10 سال سابقه پزشکی در تخصص زنان و زایمان و تجربه بیش از 6000 عمل سزارین و زایمان طبیعی و تجربه زایمان سزارین 5 قلو می باشند.برخی از افتخارات دکتر بهناز محبتیان شامل: کسب مقام دهم کشوری در امتحان بورد تخصصی زنان و زایمان، دارای چند مقاله تخصصی در ISI و ژورنال های معتبر داخلی می باشد.خدمات درمانی که دکتر بهناز محبتیان بعنوان متخصص زنان در غرب تهران ارائه می دهند، عبارتند از: مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره قبل از بارداری، مراقبت های بارداری و بارداری های پر خطر، زایمان طبیعی و سزارین، درمان نازایی، درمان بیماری های تناسلی زنان، درمان عفونت ها و مشکلات ادراری زنان، درمان اختلالات قاعدگی، مراقبت های دوران یائسگی ، پیشگیری و تشخیص سرطان های زنان، پاپ اسمیر، جاگذاری IUD، انواع جراحی های زنان مانند میومکتومی، هیسترکتومی، برداشت کیست های تخمدان، عقیم سازی زنان، زیبایی و غیره. دکتر بهناز محبتیان اقدامات تشخیصی و جراحی های خود را در بیمارستان های ابن سینا، تریتا، پیامبران، امید و چندین بیمارستان دیگر در تهران و علی الخصوص در غرب تهران انجام می دهند. شعار دکتر بهناز محبتیان در زمینه سلامت و بهداشت زنان: سرمایه گذاری در زمینه سلامت زنان و مادران مساوی سرمایه گذاری برای سلامت جامعه است.

مطب دکتر بهناز محبتیان متخصص زنان و زایمان،فلوشیپ نازایی،IVF
تهرانبلوار فردوس غرب (ناصر حجازی)،نبش چهارراه شقایق،جنب بانک پارسیان،ساختمان پرشیا،طبقه اول،واحد 13

روزهای حضور در مطب:

یکشبه بعدازظهر. 17:15-19:45

سه شنبه صبح 10:30-13

چهارشنبه بعدازظهر 18-20

  0930152****
  021-4414****
  مشاوره تلفنی ( ویزیت غیر حضوری )
  *

  نوبت مکالمه صرفا برای ویزیت غیرحضوری میباشد و مطب پذیرای حضوری شما نخواهد بود

  *

  پس از ثبت نوبت مکالمه در صورت تمایل میتوانید مدارک پزشکی نظیر برگه آزمایش , تصاویر رادیولوژی و سونوگرافی و خود را برای دکتر قرار دهید

  *

  پزشک با شما تماس خواهد گرفت و غیر حضوری ویزیت می شوید

  لطفاً روز ویزیت خود را انتخاب نمایید:
  پس فردا
  ۳ تیر (پس فردا)از ساعت ۱۷:۱۵ الی ۱۹:۴۵
  ۹ روز دیگر
  ۱۰ تیر (یکشنبه)از ساعت ۱۷:۱۵ الی ۱۹:۴۵
  ۱۳ تیر (چهارشنبه)از ساعت ۱۷:۱۵ الی ۱۹:۴۵
  اینستاگرام دکتر بهناز محبتیان

  این بخش و پرداخت آن ویژه پزشکان جهت تمدید صفحه پزشک می باشد و هیچ ارتباطی با دریافت نوبت ندارد.

  از رفتن به بخش تمدید صفحه مطمئن هستید ؟

  مطب دکتر بهناز محبتیان متخصص زنان و زایمان،فلوشیپ نازایی،IVF

  بلوار فردوس غرب (ناصر حجازی)،نبش چهارراه شقایق،جنب بانک پارسیان،ساختمان پرشیا،طبقه اول،واحد 13

  0930152****
  021-4414****