ورود پزشکان + معرفی مطب جدید پرسش و پاسخ پزشکی
نظرات مخاطبین
مشکل پوستی داشتم تا حدودی خوب شد ولی هنوز کامل خوب نشده و باید درمان رو ادامه بدم۱۳۹۷/۰۳/۰۵
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۱/۲۸
مشکل اگزما۱۳۹۷/۰۳/۰۶
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۶/۱۵
در بیمارستان خورشید مراجعه داشتم۱۳۹۷/۰۸/۰۵
لیزر پوست داشتم و راضی بودم۱۳۹۷/۰۸/۲۲
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۳/۰۵
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۳/۱۹
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۱/۲۷
ریزش مو_برطرف شد۱۳۹۷/۰۵/۱۸
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۲/۰۴
سلام کیست پوستی داشتم که با تزریق بهتر شد۱۳۹۷/۰۴/۰۳
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۲/۲۶
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۴/۰۵
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۵/۰۷
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۸/۲۰
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۸/۰۵
برای ریزش مو مراجعه کردم دارو دادنیز و شامپو بهشون گفتم ازدیاد آهن دارم مکمل حاوی آهن دادن موهام رو هم به گفته ایشون کوتاه کردم و در کل حتی 5 درصد از ریزش موی من کم نشدارم راضی نبودم من۱۳۹۷/۰۳/۱۲
پوست.راضی۱۳۹۷/۰۴/۰۵
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۳/۱۵
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۴/۰۱
با سلام مشکل من بیماری پوستی صورتم بوده که هنوز نیز ادامه دارد.۱۳۹۷/۰۸/۲۲
کار زیبایی بوتاکس تزریق بوتاکسش عالی بود و خیلی طبیعی۱۳۹۷/۰۷/۲۹
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۵/۲۱
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۳/۱۷
تبخال و درمان قطعی۱۳۹۷/۰۵/۱۵
کارش خوب بوده۱۳۹۷/۰۷/۲۲
رفع شوره۱۳۹۷/۰۶/۰۵
امتیاز درج شده است۱۳۹۷/۰۸/۰۱
   اطلاعات تکمیلی :
کلینیک تخصصی صدف تحت نظارت مستقیم دکتر گیتا فقیهی ارائه دهنده انواع خدمات درمانی،زیبایی پوست و مو ،همراه با در اختیار داشتن بروزترین دستگاهها و لیزر ها ،با مناسبترین تعرفه در سطح استان اصفهان میباشد.

مشاهده بیشتر

آدرس و شماره تماس مطب : اصفهان
خیابان آمادگاه - ساختمان آژند - بلوکA - طبقه سوم - واحد۳۰۳ - کلینیک صدف www.sadafclinic.ir 
۰۳۱-۳۲۲۴****
۰۳۱-۳۲۲۴****

خانم دکتر گیتا فقیهی در سال 1366 با کسب رتبه دوم کشوری در کنکور سراسری وارد دانشکده پزشکی شدند. دوران تحصیل خود را با رتبه اول به پایان رسانیدند وبه صورت مستقیم با کسب رتبه اول کشوری امتحان دستیاری به عنوان دستیار تخصصی پوست در دانشکده پزشکی پذیرفته شدند .
پس از طی دوره دستیاری در سال 1378 با کسب رتبه اول کشوری بورد تخصصی پوست و مو به عنوان استادیار دانشکده پزشکی مشغول تدریس و طبابت شدند.
ایشان با انتشار حدود پنجاه مقاله پزشکی در سطوح بین المللی و تالیف چند کتاب تخصصی و شرکت در چندین کنگره بین المللی در کشورهای اروپایی , کانادا و اسیایی فعالیتی درخور توجه در عرصه رشته تخصصی خود داشته و پس از طی مدارج استادیاری و دانشیاری در اسفند 1391 موفق به اخذ رتبه استادی در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گردیدند.


کلینیک تخصصی پوست و مو صدفدکتر گیتا فقیهیhttps://nobat.ir/3077/https://nobat.ir/3077/ 47155https://nobat.ir/office/profile_photo/100706/style-drListhttps://nobat.ir/office/profile_photo/100706/style-drListخانم دکتر گیتا فقیهی در سال 1366 با کسب رتبه دوم کشوری در کنکور سراسری وارد دانشکده پزشکی شدند. دوران تحصیل خود را با رتبه اول به پایان رسانیدند وبه صورت مستقیم با کسب رتبه اول کشوری امتحان دستیاری به عنوان دستیار تخصصی پوست در دانشکده پزشکی پذیرفته شدند . پس از طی دوره دستیاری در سال 1378 با کسب رتبه اول کشوری بورد تخصصی پوست و مو به عنوان استادیار دانشکده پزشکی مشغول تدریس و طبابت شدند. ایشان با انتشار حدود پنجاه مقاله پزشکی در سطوح بین المللی و تالیف چند کتاب تخصصی و شرکت در چندین کنگره بین المللی در کشورهای اروپایی , کانادا و اسیایی فعالیتی درخور توجه در عرصه رشته تخصصی خود داشته و پس از طی مدارج استادیاری و دانشیاری در اسفند 1391 موفق به اخذ رتبه استادی در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گردیدند.
اصفهانخیابان آمادگاه - ساختمان آژند - بلوکA - طبقه سوم - واحد303 - کلینیک صدف www.sadafclinic.ir