پرسش و پاسخ ورود پزشکان ورود کاربران

دکتر سید فرشاد اشرف زاده  

دکترای حرفه ای پزشکی
  • ۶۶ نفر
    دنبال کننده
  • دکترا شماره نظام : ۱۱۰۷۴۴
نوبت دهی تلفنی
۷۹ نظر
خیلی پزشک باهوش با تشخیص عالی و مهربانی هستن ۱۳۹۸/۰۶/۱۷

مشکل معده و بسیار خوب منو درمان کردن الان برای پوست صورت وریزش مو میخام مراجعه کنم ۱۳۹۸/۰۶/۲۴

دکتری بسیار عالی و توانا و کار بلد، صد در صد میتواند به بیمار کمک کند بنده به شخصه خیلی از کار اقای دکتر راضیم ۱۳۹۸/۰۸/۰۷

کارشون عالیه ۱۳۹۸/۱۱/۱۹

عالی از همه لحاظ ۱۳۹۸/۰۸/۲۳

فوق العاده پزشک خوب و باسوادی هستند تشخیص بیماری کار هر پزشکی نیست که ایشون از نظر تشخیص بیماری هم فوق العاده اند. انشالله خداوند عمر باعزت بهشون بده ۱۳۹۸/۰۴/۰۵

دکتر فوق العاده ای هست.مهربونه توعلم پزشکی واقعا کاربلده وقت برای بیمار میزاره.انگار ازدرون بیمار خبرداره منکه راضیم ازش خداوند عمرباعزت بهش بده ۱۳۹۸/۰۴/۲۱

یکی از بهترین و حاذق ترین پزشکان شهر ۱۳۹۸/۰۵/۲۶

ولین دکتری هست که به مریض هاش توجه میکنه. ۱۳۹۸/۰۵/۱۳

ایشون بسیار پزشک با مسئولیتی هستن و بارها مشکلات جسمی من و خانواده ام رو درمان کرده آمد. ۱۳۹۸/۰۴/۲۲

بهترین دکتر ۱۳۹۸/۰۸/۰۵

مشکل گوارشی داشتم الان خیلی بهترم ۱۳۹۸/۰۶/۰۹

من مشکل زانو داشتم اما دکتر حتی معاینم نکرد. فقط دارو نوشت تمام. پس چرا میگین برای مریض وقت میزاره من که ندیدم ۱۳۹۸/۱۱/۲۰

بسیار عالی واقعا عالی ۱۳۹۸/۰۵/۱۰

عالیه واقعا یک انسان پیگیر و کاربلد و با شخصیت براش آرزوی سلامت و طول عمر دارم ۱۳۹۸/۱۰/۰۴

فوق العاده عالی هستن دکتر ۱۳۹۸/۱۲/۲۶

واقعا پزشک خوبیه.برای بیمارها وقت میذاره.تسلط کامل داره برای تشخیص بیماری.پزشک بااخلاق ودلسوزیه .من واقعا ازش راضیم .بیماریمو خیلی سریع درمان کرد.ریزش موی زیادی داشتم درعرض 2ماه خیلی خوب به نتیجه دلخواه خودم رسیدم.خیلی ازش ممنونم ۱۳۹۸/۰۴/۲۱

عفونت و درد شدید ودر عرض یک ساعت تسکین درد و درمان سریع عفونت ۱۳۹۸/۰۹/۱۸

خیلی دقیق برای نک تک بیمارها وقت میذاره ۱۳۹۸/۰۴/۲۶

ایشون خیلی انسان شریف و خدمت گذاری هستن و برای بیمار وقت خوبی میزارن و پیگیر درمان مریض هاشون هستن خدا بهش طول عمر و سلامتی بده ۱۳۹۸/۱۱/۱۶

مشکل گوارشی داشتم خیلی خوب بود هم درمانشون وهم برخوردشون ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

تشخیصشون عالیه،تو همه ی بیماریها ۱۳۹۸/۰۴/۰۳

بهترین پزشک از لحاظ همه نوع بیماری هستند ۱۳۹۸/۰۳/۲۴

پزشک خوب ومهربانی ۱۳۹۸/۰۸/۲۲

لیست کامل نظرات
اطلاعات تکمیلی دکتر سید فرشاد اشرف زاده
اینجانب سید فرشاد اشرف زاده متولد تهران،از شاگردان ممتاز دبیرستان البرز تهران در رشته تجربی و عضو المپیاد شیمی جهانی درنروژ و دانش آموخته علوم پزشکی کرمانشاه که ۳ سال برای کسب تجربه دربیمارستان نمازی به شیراز مهاجرت کردم؛ اعتقادم درطبابت : خودشناسی و خداشناسی و رفع مشکلات طبی و آلام بیماران و به روز بودن است؛ به نظرم برای تشخیص بیماری ها ۳ اصل اساسی حاکم است:۱.اخلاق پزشکی۲.نبوغ ذاتی و ذهن بسیار خلاق۳.درک بیماری و بیمار(که تمام بیمارانم را ستایش میکنم که هر چه میدانم از بررسی و تفکر در معاینات بالینی آنان است.علائق اینجانب درطبابت:
۱.تشخیص و درمان ۹۷ درصد آلرژی های فصلی که درمانی منحصر به فرد و برمبنای یافته هائی است که هم اکنون درمقالات معدودی در آمریکا مطرح شده اند.
۲.درمان ریزش مو و کچلی با الگوی ریزش زنانه ؛ هم اکنون در جهان راه درمان ثابت شده ای برای درمانش مطرح نیست،درمان های اینجانب دربازه زمانی ۶ ماهه موفقیتی بیش از ۷۴درصد داشته است.از ویژگیهای این درمان ارزان بودن و مبتنی بر دارودرمانی(بدون نیاز) به مداخلات جراحی و یا تزریق های مکرر در سر میباشد.
۳.درمان بیماری های پوستی(جوش،آکنه،کک و مک،اگزما،لنتایگو،بیماری های قارچی،کیست سباسه،پرکاری غدد عرق،خشکی صورت،سفیدک صورت،و...
۴.درمان سینوزیت حاد ومزمن و لارنژیت(گرفتگی صدا)،عفونت حاد و مزمن گوش،آسیب های دندانی ناشی از مشکلات گوارشی،وسرفه های مزمن و آبسه های دندانی و درمان قطعی غدد لنفاوی ناحیه گردن و زیر فک وچانه و عفونت غدد بزاقی و....
۵.درمان سرگیجه و وزوز گوش(شاید بدانید که برای وزوز گوش تابحال درمان قطعی شناخته شده ای وجود ندارد؛بااینحال درمان های اینجانب به کمک آموزش های تغذیه ای و رژیم غذائی همکارانم و توضیحات دقیق داروهای تجویزی اینجانب توسط ایشان مطابق آمار ثبت در پرونده های مطب موفقتی بالغ بر ۶۲درصد داشته اند،آموزش تغذیه و نحوه مصرف صحیح داروها بلافاصله بعد از معاینه و ویزیت توسط اینجانب بصورت رایگان و کاملا دلسوزانه توسط پرستارانم انجام میشود.
۶.درمان بیماری های گوارشی(خشکی دهان،خشکی بینی،بلع دردناک،احساس گیرکردن لقمه یا وجود خلط غلیظ درحلق،ازوفاژیت،زخم معده،عفونت حاد و مزمن معده،گاستریت حاد ومزمن،زخم دوازدهه،IBS(روده عصبی)،کبد چرب،درمان اسهال مزمن و یبوست مزمن و بیوفیدبک گوارشی به روش داروئی و رژیم درمانی و آموزش های شخصی در درمان یبوست.
۷.درمان اسهال مزمن و یبوست مزمن با موفقیت بیش از ۹۰ درصد.
۸.درمان بواسیر و شقاق مقعد و دفع مدفوع دردناک و به همراه خونریزی با دارو و رژیم درمانی منحصر به فرد و آموزش شل کردن عضلات ناحیه لگن و....
۹.درمان کبد چرب الکلی و غیرالکلی با گرید ۳؛ مبتنی بر دارو درمانی و رژیم درمانی همکاران دلسوزم و کاهش وزن(بدون عارضه و بدون تجویز داروهای تجاری و مبتنی بر اصلاح تغذیه؛رژیم؛داروهای طبی بی ضرر)،موفقیتت درمان را به ۸۶ درصد رساند(ملاک ارزیابی؛سونوگرافی و افت آنزیم کبدی SGPT میباشد).
۱۰.درمان لاغری مبتنی بر تجویز داروهای آرامبخش بی ضرر و اصلاح بهبود کفایت تغذیه و افزایش اشتها به روشی جالب!!!
۱۱.بیماری های تنفسی ؛ آسم و آلرژی،رینیت،سینوزیت،عفونت حاد و مزمن گوش،حلق،حنجره،عفونت های ریوی در اطفال و بزرگسالان به همراه رژیم غذایی.
۱۲.رشد قدی و وزنی شیرخواران و اطفال و بررسی بلوغ جنسی برمبنای یافتن علت آن و...که برگرفته از چند سال کار تحقیقاتی میباشد،اثر بخشی بسیار بالا.
۱۳.درمان شب ادراری و رفع استرس اطفال و درمان خشونت اطفال بدون داروهای آرامبخش!!!!!
۱۴.درمان کم کاری و پرکاری تیروئید و مشکلات هورمونی در اطفال و بزرگسالان.همچنین درمان تیروئیدیت یا سرماخوردگی غده تیروئید.تشخیص و درمان بلوغ زودرس و مشکلات غدد اطفال.
۱۵.درمان موهای زائد و هیرسوتیسم خانم ها بخصوص صورت در زمینه چاقی و مشکلات تیروئید و تخمدان پلی کیستیک و رژیم غذائی و مداخله با دستگاه های hairy moval و Rf SURGERY وتنظیم نظم قاعدگی.تشخیص و درمان مشکلات نازائی و بررسی و تفسیر هورمونهای جنسی و درنظر گرفتن عید با منفی و مثبت هورمونها.
۱۶.درمان دیابت تیپ۲ و تیپ۱ در بزرگسالان و اطفال با دارو و انسولین با جدیدترین متدهای درمانی و رژیم غذائی و درمان عوارض دیابت مثل:گزگزپا،ورم پا،و درمان ضعف و گرسنگی کاذب در دیابت که مانع از چاقی میشود.
۱۷.درمان لکه های پیگمانته(ملاسما و کلوآسما)درصورت و گونه خانم ها بخصوص زنان پس از بارداری(دارو،لایه بردار،depigmentation).
۱۸.درمان ضعف جنسی خانم ها و آقایان با متدهای جدید داروئی و آموزش خانواده درمانی و درصورت لزوم ارجاع به همکاران روانشناس).
۱۹.جراحی : لیپوم، کشیدن ناخن، زگیل های تناسلی و میخچه و... و رفع کلوئید و بافت های هیپرتروفیک با جراحی کلاسیک و دستگاهRFsurgury.
۲۰.سردرد(سینوزیت،میگرن،خوشه ای،عصبی،تشخیص سردردهای عفونی،عروقی،آرتروز،بررسی علت های روماتیسمال سردرد،و...
۲۱.قلب و عروق و فشار خون،نوارقلب،تپش قلب،دردهای راجعه قفسه سینه به کتف و قلنج و بررسی فشارخون ثانویه درافراد زیر ۳۰ سال.
۲۲.درمان دردهای استخوانی و دردهای عضلانی و تشخیص علت آن و درمان با مکمل های استخوانی و آموزش حداقل ۳ تا ۶ نوع ورزش بصورت رایگان.و بررسی های بالینی از لحاظ روماتیسم و سایر علل مهم.
۲۳.درمان دردهای ناحیه قفسه سینه (گاها از دردهای قلبی شدیدترم میباشد،دردهای تیرکشنده به کتف و قلنج که با تشخیص بیماری های قلبی توسط دوستان اشتباه میشود.
۲۴.خدمات پرستاری(وصل سرم؛نوارقلب؛فشارخون؛رژیم درمانی توسط پرسنلی کاملا مجرب و بااخلاق.
مشاهده بیشتر ...
داخلی،جراحی،پوست،رشد اطفال،ریزش مو،گوارش و...
کرمانشاه
بلوار کیهانشهر (بلوار شیخ فاضل تونی) - بعداز بیمارستان بیستون - بعداز سه راهی شهرک رسالت بر خیابان
مسیریابی
  • ۰۸۳-۳۸۳۲****
۱۵:۰۰ الی ۲۲:۳۰
روش مسیریابی خود را انتخاب نمایید

بلوار کیهانشهر (بلوار شیخ فاضل تونی) - بعداز بیمارستان بیستون - بعداز سه راهی شهرک رسالت بر خیابان

waze
google map
کسانی که دکتر سید فرشاد اشرف زاده را پیشنهاد میکنند
دکتر اسفندیار نوروزی بورد تخصصی قلب و عروق از دانشگاه تهران
دکتر سید فرشاد اشرف زادهدکترا عمومی/doctor/دکتر-سید-فرشاد-اشرف-زاده-کرمانشاه/dr-dr.ashrafzadeh//doctor/دکتر-سید-فرشاد-اشرف-زاده-کرمانشاه/dr-dr.ashrafzadeh/ 110744https://cdn.nobat.ir/doctor/profile_photo/117546/style-drListstyle-normalVCart https://cdn.nobat.ir/doctor/profile_photo/117546/style-drListstyle-normalVCart آدرس و تلفن دکتر سید فرشاد اشرف زاده - کرمانشاه بلوار کیهانشهر (بلوار شیخ فاضل تونی) - بعداز بیما…
کرمانشاهبلوار کیهانشهر (بلوار شیخ فاضل تونی) - بعداز بیمارستان بیستون - بعداز سه راهی شهرک رسالت بر خیابان
4.833333333333379