دکتر رضا مطلوب در حیطه فوق تخصص جراحی عروق و تروما و متخصص جراحی عمومی در شهر تهران به آدرس کامرانیه جنوبی- خیابان پاشاظهری -کوچه معصومی پلاک 28 واحد 2 غربی مشغول به طبابت میباشند. میتوانید از همین سایت نوبت ویزیت دکتر رضا مطلوب را به آسانی دریافت کنید.
دکتر رضا مطلوب

دکتر رضا مطلوب

فوق تخصص جراحی عروق و تروما

متخصص جراحی عمومی

نوبت دهی
فوق‌تخصص شماره نظام: ۱۲۹۹۸۴
۱۸۸ نفر
اطلاعات تکمیلی

دکتر رضا مطلوب در سال ۱۳۸۱ پا به عرصه علم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذاشت.

پس از تکمیل دوره پزشکی عمومی عضویت در National Organization for Development of exceptional Talents(SAMPAD) منجر به کسب اجازه جهت شرکت در امتحان تخصصی بصورت مستقیم و بدون وقفه شد،که نتیجه ان ورود وی به رشته تخصصی جراحی عمومی در سال ۱۳۸۹ شد.

در طول ۴ سال تحصیل علم جراحی در دانشگاه علوم پزشکی تهران همواره در امتحانات ارتقا موفق به کسب رتبه اول شد که منجر به انتخاب وی به عنوان رزیدنت برترگروه جراحی شد.اهتمام به درمان بیماران،تلاش مستمر در اموزش دانشجویان ،حضور مستمر در بالین بیمار و رعایت شیونات اخلاق پزشکی از خصوصیات بارزایشان بود که تقدیر مکرر بیماران ،دانشجویان و اساتید را در پی داشت و ایشان را به عنوان رزیدنت برتر دانشگاه معرفی کرد.ایشان در دوران تحصیل جراحی عمومی بصورت اختیاری در بیش از ۱۰۰ عمل پیوند کبد همکاری نمود.

در سال ۱۳۹۳ و پس از فارغ التحصیل از رشته جراحی عمومی در امتحان بورد شرکت و موفق به کسب رتبه برترکشوری شد. دکتر مطلوب پس از بورد و قبل از ورود به مقطع فوق تخصص جراحی عروق و تروما به عنوان هییت علمی در د انشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته و مشغول به کار شد.

در سال ۱۳۹۴ با شرکت در امتحان فوق تخصصی جراحی و با رتبه یک کشوری تحصیل در رشته جراحی عروق و اندوواسکولار را در دانشگاه علوم پزشکی تهران اغاز کرد.۳ سال کوشش جهت حفظ جان و پای بیماران و جلوگیری از قطع عضو واهتمام در یاری رساندن به سایر همکاران در شرایط اورژانسی منجر به تقدیر وزیر وقت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی ازایشان شد. ایشان درطول دوران تحصیل مقطع فوق تخصصی جراحی عروق و تروما به عنوان سخنران علمی در گنکره های بین المللی قلب و عروق به عنوان سخنران علمی سخنرانی کرد.در سال اخر تحصیل مقطع فوق تخصصی جراحی عروق بنا به درخواست ریاست مرکز قلب و عروق رجایی و نیاز به حضور ایشان جهت همکاری با اساتید بخش اینترونشن پریفرال ان مرکز اعزام و مشغول به درمان واموزش شد. در طول حضور در دانشگاه در ابتدا به عنوان بازیکن در ۸ دروه المپیاد ورزشی دانشجویان در رشته بسکتبال شرکت کرده و موفق به کسب مدال های متعدد شد.سپس به عنوان مربی همراه تیم دانشگاه باقی ماند.سال ۱۳۹۶ پایان دوران تحصیل ۱۵ ساله دکتر مطلوب در دانشگاه علوم پزشکی تهران بود. وی هم اکنون ۱۳ سال تجربه فعالیت در حیطه جراحی عمومی و ۸ سال تجربه کار در حیطه جراحی عروق و اینترونشن دارد و عضو هیت علمی دانشگاه میباشد.انجمن CIRS اروپا عنوان عضو افتخاری را به وی داده است و ایشان نویسنده علمی مجله CIRS میباشد.

آدرس و تلفن مطب دکتر رضا مطلوب
تهرانکامرانیه جنوبی- خیابان پاشاظهری -کوچه معصومی پلاک 28 واحد 2 غربی

شنبه،دوشنبه،چهارشنبه از ساعت 5 عصر تا ٩

  021-2642****

  این بخش و پرداخت آن ویژه پزشکان جهت تمدید صفحه پزشک می باشد و هیچ ارتباطی با دریافت نوبت ندارد.

  از رفتن به بخش تمدید صفحه مطمئن هستید ؟

  مطب

  کامرانیه جنوبی- خیابان پاشاظهری -کوچه معصومی پلاک 28 واحد 2 غربی

  مطب

  کامرانیه جنوبی- خیابان پاشاظهری -کوچه معصومی پلاک 28 واحد 2 غربی

  021-2642****