صفحه‌ی اختصاصی دکتر علی مرادی

Nobat.ir/3522نظرات مخاطبین
بسیار نتیجه بخشنمایش لیست کامل نظرات
آدرس و شماره تماس مطب دکتر علی مرادی : تهران
خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ونک ،کوچه ی والینژاد ، پلاک ۳۴ طبقه ۴ واحد ۲۹
علی مرادی فارغ التحصیل رشته ی روانشناسی از دانشگاه علامه طباطبایی است و از سال 1390 کار درمان فردی، زوج و گروهی را زیر نظر اساتید برتر حوزه روانشناسی و روانپزشکی با رویکرد هیجان مدار و پارادایم تکاملی آغاز نموده؛ تخصص کاری و پژوهشی ایشان تنظیم هیجانی در اختلالات شخصیت میباشد. وی هم اکنون مشغول گذراندن دوره های بهشیاری زیر نظر دانشگاه ماساچوست امریکا (Umass) و TDI اتریش می باشؤد. ایشان تحقیقات گسترده ای را بر روی اثر بخشی بهشیاری بر تنظیم هیجانی گروه های مختلف اجتماعی ( نوجوانان ، بزرگسالان ، سالخوردگان ، زنان ، مردان، مدیران ، و...) و گروه های مختلف جویای درمان ( پزشکی ، روانپزشکی ، رواندرمانی و اختلالات جنسی) انجام داده اند؛ و با توجه مثبت بودن نتایج تحقیقات تصمیم به ایجاد پروتکل آموزشی ، مداخله ای ، کاربردی با عنوان MBER( تنظیم هیجانی بر اساس بهشیاری ) برای عموم مردم گرفته است.
کلینیک روان درمانی پرسونا مرکز دائمی برگزاری دوره های فوق و محل برگزاری نشستهای تخصصی علاقه مندان در زمینه ی مفاهیم ، آموزش ها، و پژوهش های مرتبط با حوزه ی بهشیاری است. اجرای دوره های متمرکز و مداوم برای دانشجویان و پژوهشگران توسط اقای مرادی از برنامه های این مرکز به منظور بسط و ترویج آموزه های مربوط به بهوشیاری است.
شماره تماس:02188801768
ایمیل: Alimoradi_psyd@yahoo.com
سایت: www.ravandarmangar.ir
اینستاگرام دکتر علی مرادی تلگرام دکتر علی مرادی
   موقعیت بر روی نقشه :
   مسیریابی خودکار تا درب مطب
دکمه‌ی بالا را از گوشی‌های موبایل دارای نرم‌افزار مسیریاب کلیک کنید و مسیر حرکتتان از نقطه‌ای که در آن هستید تا مطب را به آسانی مسیریابی کنید.